Powiat Kłobucki wyposażył szkoły w sprzęt komputerowy

17 Kwiecień 2020
Opis obrazka

Powiat Kłobucki za kwotę 80.000 zł zakupił 25 laptopów oraz tablet. Środki na zakup zostały pozyskane przez Starostwo Powiatowe ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa realizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa konkursu grantowego „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

Sprzęt został już przekazany do: Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku, Zespołu Szkół Nr 2 w Kłobucku, Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku oraz Zespołu Szkół w Krzepicach i będzie służył uczniom i nauczycielom w realizacji zdalnego nauczania.