do góry
ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Powiat Kłobucki wspiera seniorów z Akademii Trzeciego Wieku

05 Marzec 2021
kategoria:
Aktualności
 

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura z Wicestarostą Zdzisławą Kall, , w piątek, 5 marca 2021 r. przekazali seniorom ze Stowarzyszenia Akademia Trzeciego Wieku w Kłobucku, laptop wraz z kompletem akcesoriów.

Podczas spotkanie z Zarządem Stowarzyszenia w siedzibie Starostwa Powiatowego, podczas którego nastąpiło oficjalne przekazanie laptopa rozmawiano między innymi o sposobie wykorzystania sprzętu komputerowego przez seniorów oraz o innych projektach realizowanych przez ATW, w aktualnym, trudnym czasie pandemii.

Powiat Kłobucki od wielu lat, regularnie i systemowo wspomaga seniorów i organizacje, w których aktywnie działają. Pomoc samorządu powiatowego, ma formę wsparcia finansowego, organizacyjnego lub na wniosek obdarowywanych, jak w przypadku przekazanego laptopa – rzeczowego.

Wierzymy, że komputer będzie dobrze służył w planowanych przedsięwzięciach naszych seniorów, a szczególnie pomoże ich środowisku, w trudnym czasie pandemii i wymuszonych kontaktów zdalnych.