Powiat Kłobucki wspiera Społeczną Straż Rybacką

10 Czerwiec 2021

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Członek Zarządu Powiatu Józef Borecki, w dniu 2 czerwca br. podczas spotkania z Zarządem Koła Polskiego Związku Wędkarskiego ze Starokrzepic, przekazali, ufundowany przez samorząd powiatowy sprzęt.

W przekazanym dla strażników, tutejszej Grupy Terenowej Społecznej Straży Rybackiej wyposażeniu, znalazły się: kamizelki taktyczne, czapki, saszetki na dokumenty, lornetki a także radiotelefon. Kamizelki i czapki są oznaczone napisami: „Społeczna Straż Rybacka”.