ikonaW piątek (29 marca 2024 r.) nie pracuje Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Powiat Kłobucki - wojewódzki finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

23 Maj 2022

Młodzież strażacka z całego województwa śląskiego zjechała 21 maja do Powiatu Kłobuckiego.

Zebranych zawodników oraz zaproszonych gości, przywitał Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Członek Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Na zwycięzców finału czekały cenne nagrody oraz zaszczyt reprezentowania województwa śląskiego w finale krajowym. Organizatorami finału, a także fundatorami nagród były: Zarząd Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Gmina Opatów, Zarząd Powiatowy Zw. OSP RP w Kłobucku oraz Szkoła Podstawowa w Opatowie.

Zmagania finalistów obserwowali m.in.: Bogdan Sośniak Wójt Gminy Opatów, Karol Wers Komendant Powiatowy PSP w Kłobucku, Dariusz Pilśniak Viceprezes ZPZw.OSP RP w Kłobucku, Przemysław Zieliński Członek Prezydium ZW Zw.OSP RP w Katowicach, Sylwia Radwańska Dyrektor Biura ZW Zw. OSP RP w Katowicach oraz Barbara Paliwoda Dyrektor Szkoły Podstawowej z Opatowa.