Dzień otwarty w Zespole Szkół Nr 2 w Kłobucku

23 Kwiecień 2024

W dniu 18 kwietnia br. Zespół Szkół Nr 2 w Kłobucku zorganizował Dzień Otwarty, w którym uczestniczyli uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z całego regionu.

Uczniowie i rodzice mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą szkoły. Oprócz tradycyjnego zwiedzania sal lekcyjnych i otoczenia, przyszli absolwenci podstawówek uczestniczyli w lekcjach pokazowych i prezentacjach, które miały miejsce w poszczególnych salach lekcyjnych. Duże zainteresowanie wzbudzała pracownia gastronomiczna, gdzie uczniowie samodzielnie przygotowywali bułeczki drożdżowe, rogaliki i pizzę oraz pracownia fryzjerska, gdzie mogli podglądać starszych kolegów kształcących się w zawodzie fryzjer.

Działania promocyjne szkoły wspierali przedstawiciele organu prowadzącego, Pani Zdzisława Kall - Starosta Powiatu Kłobuckiego, Pani Aneta Kiepura – Wicestarosta, Pan Mariusz Mandat – Członek Zarządu Powiatu Kłobuckiego oraz Pani Joanna Kulejewska – Naczelnik Wydziału Edukacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do skorzystania z oferty Zespołu Szkół Nr 2 w Kłobucku.