do góry
ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaPowiat Kłobucki - bez smogu żyje się lepiejikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Powiat Kłobucki uczcił 100 lat publicznych służb zatrudnienia

31 Styczeń 2019
kategoria:
Aktualności
 

Mało kto wie, że w 2010 roku, Sejm ustanowił dzień 27 stycznia świętem Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia. W bieżącym roku, w naszym powiecie miało ono szczególnie uroczysty charakter, bo było elementem ogólnopolskich obchodów „100 lat Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce”.
W okolicznościowym spotkaniu i uroczystości z tej okazji w Kłobucku, uczestniczyli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Kłobucku wraz z Dyrektor Małgorzatą Szymanek oraz Zastępcą Dyrektora  Eweliną Kotkowską.      
Starosta Henryk Kiepura w imieniu samorządu powiatowego podziękował wszystkim pracownikom za profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę, oraz pogratulował wysokich ocen uzyskiwanych prze Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku, zarówno w województwie śląskim a także na arenie ogólnopolskiej. W uroczystościach uczestniczyli także m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Pilśniak, Wicestarosta Zdzisława Kall, Członkowie Zarządu Powiatu Maciej Biernacki i Józef Borecki. Obecny był także Zdzisław Bęben Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy – społecznego organu doradczego Starosty.