Powiat Kłobucki organizuje spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedsiębiorców

12 Wrzesień 2016

Starostwo Powiatowe w Kłobucku we współpracy ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe w dniu 27.09.2016 r. na temat wsparcia z funduszy unijnych dla przedsiębiorstw.

Program wykładu obejmuje informację o funduszach unijnych skierowanych na wspieranie i rozwój firm, w tym na wdrażanie innowacyjnych technologii oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Prelegenci przedstawią także ofertę szkoleń i doradztwa dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, finansowanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką, potencjalnych beneficjentów środków z tych funduszy.

Osoby chętne do udziału w szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres e-mail: lub

W załączeniu udostępniamy kartę zgłoszeniową.

Szczegóły dotyczące spotkania dostępne także pod nr telefonu (34) 310 95 17 w Starostwie Powiatowym w Kłobucku.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Karta zgłoszeniowa Kłobuck 27.09.2016.doc 16-09-12 11:39 51.5KB pobierz plik: Karta zgłoszeniowa Kłobuck 27.09.2016.doc