„Powiat Kłobucki - moja mała ojczyzna” - szkolny konkurs

22 Listopad 2019

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall uczestniczyli w czwartek 21 listopada, w uroczystym podsumowaniu I Powiatowego Konkursu Wiedzy „Powiat Kłobucki – moja mała ojczyzna”, w którym brały udział dzieci ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

Do wręczenia nagród,  ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku, zaprosili samorządowców z powiatu,  organizatorzy konkursu – Dyrektor Małgorzata Sławuta  i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Złochowicach.