Powiat Kłobucki dla niepełnosprawnych

24 Maj 2021

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali 24 maja br. ze Stowarzyszeniem „Mila i Przyjaciele” z Kłobucka umowę o dofinansowanie działań, których efektem będzie stworzenie aktywnej świetlicy dla dzieci niepełnosprawnych.

Z takim właśnie projektem zadania publicznego do wykonania,  Stowarzyszenie „Mila i Przyjaciele” wystartowało w Otwartym Konkursie Ofert organizowanym przez Starostwo Powiatowe. W postępowaniu kwalifikacyjnym komisja konkursowa, uznając projekt za wartościowy, interesujący i zasługujący na wspomożenie, przyznała Stowarzyszeniu 2 tys. złotych wsparcia finansowego na jego realizację.

Ze strony Stowarzyszenia umowę podpisała jej Prezes Malwina Chalińska.