do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Powiat Kłobucki dla niepełnosprawnych

24 Maj 2021
kategoria:
Aktualności

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali 24 maja br. ze Stowarzyszeniem „Mila i Przyjaciele” z Kłobucka umowę o dofinansowanie działań, których efektem będzie stworzenie aktywnej świetlicy dla dzieci niepełnosprawnych.

Z takim właśnie projektem zadania publicznego do wykonania,  Stowarzyszenie „Mila i Przyjaciele” wystartowało w Otwartym Konkursie Ofert organizowanym przez Starostwo Powiatowe. W postępowaniu kwalifikacyjnym komisja konkursowa, uznając projekt za wartościowy, interesujący i zasługujący na wspomożenie, przyznała Stowarzyszeniu 2 tys. złotych wsparcia finansowego na jego realizację.

Ze strony Stowarzyszenia umowę podpisała jej Prezes Malwina Chalińska.