ikona Hala Sportowa Powiatu Kłobuckiego w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku została otwarta 7 grudnia 2022 r.ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim

Ponad 9 milionów na drogi powiatowe

13 Styczeń 2023

Trzy projekty na drogach Powiatowych zostaną zrealizowane przez firmę OLS w 2023 roku, informuje Starosta Powiatu Kłobuckiego Henryk Kiepura.

W Starostwie Powiatowym w Kłobucku właśnie została podpisana umowa na realizację zadań związanych  z przebudową dróg powiatowych w Górkach, Stanach w Gminie Przystajń, w Kulach Gmina Popów i droga relacji Mokra – Wilkowiecko w Gminie Opatów. Umowy w imieniu Powiatu Kłobuckiego podpisali Starosta Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall a w imieniu firmy OLS Pan Adam Benski.

Ponad 9 milionów na drogi powiatowe

13 styczeń 2023 2 zdjęć