Panie z Powiatu Kłobuckiego z wizytą w Warszawie

06 Marzec 2020

Na zaproszenie Władysława Kosiniaka-Kamysza, przewodniczącego Klubu Parlamentarnego Koalicji Polskiej Polskie Stronnictwo Ludowe - Kukiz 15, w Warszawie przebywała w dniu 6 marca 2020 r. delegacja pań z Powiatu Kłobuckiego, na czele z Sekretarz Powiatu Sylwia Troniną i Przewodniczącą Rady Powiatowej Kół Gospodyń Wiejskich w Kłobucku Janiną Koślik.

Panie zostały zaproszone na uroczyste spotkanie, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Były życzenia, rozmowy i kwiaty.