do góry
ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!
Strona główna Aktualności

Otwarcie nowej hali produkcyjnej w firmie Sudpack Kłobuck

06 Maj 2022
kategoria:
Aktualności

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, na zaproszenie Zarządu firmy Südpack, uczestniczył 5 maja w uroczystym  otwarciu nowej hali produkcyjnej o powierzchni ok. 14 tys. m kw.

To przedsiębiorstwo rodzinne z Badenii-Wirtembergii, założone w 1964 roku przez Alfreda Remmele, ma swe zakłady produkcyjne i  oddziały dystrybucyjne m.in. w Niemczech, Francji, Polsce i Szwajcarii. Głównymi produktami przedsiębiorstwa są folie i opakowania.

W programie uroczystego otwarcia, obok symbolicznego przekazania kluczy do nowego obiektu, znalazły się m.in. wystąpienia właścicieli firmy Johannesa Remmele i Carolin Grimbacher, przedstawicieli Zarządu firmy oraz niektórych z zaproszonych gości.

W swoim wystąpieniu, Starosta Kłobucki prócz życzeń, przekazał na ręce właścicieli, obraz olejny, namalowany przez artystę amatora, podczas pleneru malarskiego, zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe.