ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Krzepicach

03 Wrzesień 2019

Na krzepickim rynku, spotkali się mieszkańcy i żołnierze by uczcić pamięć walczących w obronie Ojczyzny. Zebrani uczestniczyli w Apelu Pamięci z udziałem Kompanii Honorowej 15 Brygady Wsparcia Dowodzenia z Sieradza, Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz grup rekonstrukcyjnych. Były też liczne poczty sztandarowe młodzieży szkolnej i Ochotniczych Straży Pożarnych. Jak co roku obecni byli Ludowcy wraz z pocztem sztandarowym Zarządu Gminnego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Krzepicach. Razem z mieszkańcami w uroczystościach uczestniczyli m.in. Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Burmistrz Krzepic Krystian Kotynia.