do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Noworoczny Koncert Kolęd

07 Styczeń 2019
kategoria:
Aktualności
 

W Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej, w sobotę 5 stycznia odbył się Noworoczny Koncert Kolęd.

Śpiewały i grały w nim m.in.: chór "Con Amore", zespół muzyczny "Often Hides Band", schola "Anioły Zbawiciela", schola "Niebiańskie Nutki" oraz zespół "Cantate Deo", a także  soliści i grupa mażoretek z GOK we Wręczycy.

Wśród solistów wystąpili m.in.: Kinga Hyra, Ania Majchrzak, Michał Kiepura, Damian Banasiak, Łukasz Pluta, Tomasz Szewczyk i Maja Paruzel. Do obejrzenia, stojącego na najwyższym poziomie i bezpłatnego koncertu, zapraszał Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński. Na wypełnionej po brzegi widowni, wśród licznego grona przedstawicieli lokalnych samorządów znaleźli się m.in.: Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall, radni Rady Powiatu Aneta Kiepura i Wojciech Oczkowski, gospodarz Wójt Tomasz Osiński, Przewodniczący Rady Gminy Wręczyca Wielka Marek Prubant oraz były wójt gminy Henryk Krawczyk.

Organizatorzy z wręczyckiego GOK informują dodatkowo, że kolęd w wykonaniu chóru "Con Amore" można też wysłuchać np. 20 stycznia podczas mszy św. o 11.30 w kościele w Grodzisku i o 18.00 podczas Koncertu Kolęd w kościele we Wręczycy Wielkiej.