Narada w Starostwie Powiatowym

04 Kwiecień 2018

Na zaproszenie Starosty Kłobuckiego, w siedzibie Starostwa w Kłobucku, przed Wielkanocą zorganizowano roboczą naradę z przedstawicielami gmin naszego powiatu.

W trakcie spotkania zapoznali się m.in.: z raportem dotyczącym Regionalnych Inwestycji Terytorialnych oraz aktualną relacją z wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej dla powiatu kłobuckiego.

Z prezentacją wystąpił Marek Kluszczyński z Ośrodka Rehabilitacji Leczniczej „Troniny”, inaugurując działania w ramach programu, którego celem jest wczesne rozpoznawanie wad postawy u dzieci i młodzieży z naszego powiatu.