do góry
ikonaInformujemy, że w dniach 24.11.2023 r. - 01.12.2023 r. Powiatowy Rzecznik Konsumentów będzie nieobecny
Strona główna Aktualności

Młodzież z Powiatu Kłobuckiego gościnnie u prof. Mariana Zembali

18 Listopad 2021
kategoria:
Aktualności

W dniu 16 listopada br. ponad 70 uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. W. Borniewskiego w Krzepicach i z III Liceum Ogólnokształcącego im. K. Kosińskiego w Kłobucku uczestniczyło w wykładach prof. Mariana Zembali w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Jest to kolejne spotkanie tutejszej młodzieży z prof. Zembalą zorganizowane przez Powiat Kłobucki. Młodzież miała możliwość wysłuchania wykładu profesora oraz prowadziła ciekawą dyskusję.

Pod koniec spotkania Starosta Kłobucki Henryk Kiepura oraz przedstawiciele młodzieży wręczyli prof. Zembali obraz przedstawiający Panteon w Krzepicach – pomnik powstały z inicjatywy wybitnego krzepiczanina mjr Kazimierza Zembali, ojca Pana Profesora i kombatantów w 2000 roku. Ustalono także termin kolejnej wizyty w Zabrzu.

W spotkaniu uczestniczyli również nauczyciele z w/w szkół,  dyrektorzy Pan Grzegorz Mastalerz – Dyrektor Zespołu Szkół w Krzepicach i Pani Katarzyna Ściebura – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku oraz Pani Joanna Kulejewska – Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa.

Młodzież z Powiatu Kłobuckiego gościnnie u prof. Mariana Zembali

18 listopad 2021 25 zdjęć