ikonaW piątek (29 marca 2024 r.) nie pracuje Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Kwiaty na powiatowych grobach

02 Listopad 2015

Przed dniem Wszystkich Świętych, w czwartek i piątek - 29 i 30 października b.r.,

przedstawiciele Zarządu Powiatu Kłobuckiego złożyli wiązanki kwiatów na grobach zmarłych działaczy samorządowych i pracowników jednostek organizacyjnych oraz na mogiłach żołnierskich na cmentarzach w Kłobucku, Miedźnie i Popowie.

Uczczono w ten sposób m.in. zmarłych: Marka Sztolcmana – wojewodę śląskiego, Tadeusza Witta – przewodniczącego Rady Powiatu, Wiesława Dryndę i Henryka Klimczaka – radnych powiatowych, Barbarę Stefańską i Tadeusza Pułkę - dyrektorów powiatowych jednostek organizacyjnych, a także lekarza i patrona kłobuckiego szpitala Teofila Brzozowskiego i żołnierzy, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny na ziemi kłobuckiej.

Kwiaty na grobach złożyli: Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Maciej Biernacki oraz Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Nowak.