Krzepickie Liceum bez barier dla osób z niepełnosprawnościami

21 Lipiec 2021

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura oraz Członek Zarządu Powiatu Maciej Biernacki, podpisali 21 lipca br. w Katowicach umowę z pełnomocnikami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych: Dyrektorem Śląskiego Oddziału PFRON – Janem Wrońskim oraz Teresą Saczuk.

Zgodnie z umową PFRON dofinansuje ze swych środków, zakup schodołazu w powiatowym Zespole Szkół w Krzepicach. Dotacją pozyskaną przez Starostwo Powiatowe  we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kłobucku, można będzie dofinansować zadanie do poziomu 55% całkowitych kosztów.

Realizowane zadanie ma na celu poprawę dostępności, poprzez likwidację barier architektonicznych, w ramach programu wyrównania różnic między regionami.

Termin wykonania zadania to 15 września 2021 roku.

Krzepickie Liceum bez barier dla osób z niepełnosprawnościami

21 lipiec 2021 2 zdjęć