do góry
ikonaPowiat Kłobucki - bez smogu żyje się lepiejikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Konkurs "Śląskie w kapsule czasu"

08 Kwiecień 2019
kategoria:
Aktualności
 

 

Informujemy o konkursie pn. "Śląskie w kapsule czasu" adresowanym do mieszkańców gmin, instytucji kulturalnych i edukacyjnych. Celem konkursu jest wyłonienie pomysłu na artefakt, który mógłby zostać zamknięty w kapsule czasu umieszczonej w fasadzie gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Konkurs skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców województwa śląskiego, szkół z naszego regionu oraz pracowników Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Zgłaszane propozycje powinny być związane z ideą konkursu, czyli zachowaniem w czasie przedmiotów, które uczestnicy wskażą jako współcześnie najbardziej znaczące. Uroczyste wmurowanie zebranych artefaktów planowane jest na 3 maja 2019 roku.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: –  do 14 kwietnia 2019 roku. Do zgłoszenia należy dołączyć formularz z podpisanymi załącznikami oraz zdjęcie artefaktu. Artefakt nie może przekraczać wymiarów: szerokość 23 cm/długość 55 cm/wysokość 19 cm. 

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy stanowią załącznik do niniejszej informacji.

Więcej szczegółów oraz plakat do druku dostępne są na stronie:
http://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/slaskie-w-kapsule-czasu-zostalo-juz-tylko-kilka-dni-na-zgloszenie

Organizatorem konkursu jest Śląski Urząd Wojewódzki, a partnerem Kuratorium Oświaty w Katowicach. Partnerami medialnymi przedsięwzięcia są: Dziennik Zachodni, Polskie Radio Katowice i Radio Piekary.

Konkurs "Śląskie w kapsule czasu"

 

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Załącznik 1 do Regulaminu konkursu 19-04-08 11:42 21.48KB pobierz plik: Załącznik 1 do Regulaminu konkursu
pdf Regulamin konkursu Śląskie w kapsule czasu 19-04-08 11:42 415.21KB pobierz plik: Regulamin konkursu Śląskie w kapsule czasu