do góry
ikonaPowiat Kłobucki - bez smogu żyje się lepiejikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Kolejne inwestycje powiatowe

20 Wrzesień 2018
kategoria:
Aktualności
 

W siedzibie Starostwa Powiatowego podpisano 20 września br. dwie umowy na realizację zadań inwestycyjnych na drogach.

Umowy dotyczą: remontu drogi w Zimnowodzie nr 2001S oraz modernizacji odcinka drogi powiatowej 2033S, biegnącej ulicą Mickiewicza w Krzepicach. W imieniu firmy  OLS Sp. z o.o., Sp.k. - wykonawcy zadania na drodze w Zimnowodzie, o wartości 284 125,04 zł, umowę podpisał prokurent Adam Benski. Z kolei umowę obejmującą remont ulicy Mickiewicza w Krzepicach, o wartości 364 546, 47 zł, w imieniu firmy LARIX Sp. z o.o. podpisał właściciel Janusz Sowa.          

Ze strony Powiatu Kłobuckiego umowy podpisali: Starosta Kłobucki Henryk Kiepura oraz Wicestarosta Maciej Biernacki.

Opisywane inwestycje przygotowane przez służby Starostwa Powiatowego i przewidziane do realizacji we wrześniu i październiku br., to kolejny etap realizowanego przez samorząd powiatowy planu poprawy i modernizacji infrastruktury drogowej służącej mieszkańcom powiatu oraz wszystkim innym użytkownikom naszych dróg. Celem i efektem tych działań jest poprawa komfortu podróżowania oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego.