ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Kolejna inwestycja w Powiecie Kłobuckim

23 Maj 2019

W dniu 23 maja, w Starostwie Powiatowym podpisano umowę z Pracownią Projektową Karo Wojciech Wróblewski, na wykonanie dokumentacji projektowej z kosztorysem dla zdania pod nazwą: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2051 S Górki - Stany gm. Przystajń”.

Ze strony Powiatu kłobuckiego, umowę, o wartości 59 040,00 zł, podpisali: Starosta Kłobucki – Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall. Wykonawcę reprezentował właściciel pracowni Wojciech Wróblewski. Zgodnie z warunkami umowy, projekt ma być gotowy do grudnia br.