Kolejna inwestycja Powiatu Kłobuckiego

15 Wrzesień 2021

Starosta Henryk Kiepura zapoznał się z zakresem zrealizowanych prac związanych z kompleksową termomodernizacją obiektu Obwodu Drogowego nr 2 w Przystajni należącego do Powiatu Kłobuckiego.

Dzięki pozyskanej przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku dotacji ze środków Unii Europejskiej trwa generalny remont tego obiektu wraz z wymianą źródła ciepła na nowoczesny kocioł ekologiczny. To kolejne zadanie realizowane przez Powiat Kłobucki na rzecz ochrony środowiska naturalnego.