Inwestycje zgodnie z planem

10 Wrzesień 2021

Starosta Henryk Kiepura zapoznał się z zakresem zrealizowanych prac na budowie hali sportowej w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku i modernizacji kotłowni w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku.

Prace na budowie hali prowadzone są zgodnie z planem, po wylaniu górnego wieńca kształtu zaczyna nabierać okazała bryła obiektu. W Zespole Szkół na Skorupki z kolei trwają prace instalacyjne, dostarczono także nowoczesne, ekologiczne kotły firmy Herz. Inwestycje realizujemy zgodnie z planem, przewidzianym na ten rok zakres zostanie zrealizowany - informuje Starosta Henryk Kiepura. Wartość obu inwestycji to ponad 10 milionów złotych.