ikonaW piątek (29 marca 2024 r.) nie pracuje Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

IX Sesja Rady Powiatu w Kłobucku - 11 września 2015 roku

04 Wrzesień 2015

W dniu 11 września 2015 roku o godz. 9:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku przy ul. 11-go Listopada 6 odbędzie się IX Sesja Rady Powiatu w Kłobucku.

1. Otwarcie Sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności Sesji.
  3. Przyjęcie proponowanego porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z VIII Sesji Rady Powiatu w Kłobucku.
  5. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
  6. Informacja Starosty z działalności Zarządu z okresu między sesjami.
  7. Interpelacje i zapytania radnych.
  8. Informacja o pismach skierowanych do Rady Powiatu i Przewodniczącego Rady Powiatu.
  9.  Informacja Przewodniczących Komisji o wnioskach podjętych przez Komisje w okresie między sesjami.
  10. Informacja na temat sytuacji w placówkach oświatowych oraz ich przygotowanie do roku szkolnego 2015/2016.
  11. Informacja o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2015 roku.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Kłobuckiego na 2015 rok.
  13. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Rady Powiatu Nr 47/VII/2015 sprawie powierzenia Gminie Miedźno zadań publicznych z zakresu dróg powiatowych.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Krzepice zadania publicznego z zakresu dróg powiatowych.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Kłobuck.
  16. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na te zadania dla Powiatu Kłobuckiego w 2015 roku.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w Statucie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Rady Społecznej przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Kłobucku.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 289/XXX/2014 Rady Powiatu w Kłobucku z dnia 4 listopada 2014 roku w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu kłobuckiego.
  20. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
  21. Wnioski i zapytania mieszkańców (około godz. 1000).
  22. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  23. Zakończenie IX Sesji Rady Powiatu.