II sesja Rady Powiatu w Kłobucku - V kadencja 2014-2018

17 Grudzień 2014

W trakcie sesji złożył ślubowanie Maciej Lesik, który jako następny kandydat na liście wyborczej, zastąpił w Radzie Powiatu nowo wybranego Burmistrza Kłobucka.

W dalszej części obrad Rada Powiatu m.in. dokonała wyboru składu komisji stałych oraz stosownymi uchwałami zatwierdziła ich strukturę. Zgodnie z wymogami prawa, uchwałą rady zatwierdzono także uposażenie Starosty Kłobuckiego. Ustalono je na poziomie takim samym jak w minionej kadencji.