do góry
ikonaInformujemy, że w dniach 17-20 sierpnia (piątek i poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Kłobucku będzie pracować w godzinach od 6:30 do 14:30. Nie dotyczy Wydziału Komunikacji i Transportu).ikonaNABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019
Strona główna Aktualności

Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze drużyn młodzieżowych we Wręczycy Wielkiej

05 Czerwiec 2018
kategoria:
Aktualności
 
W sobotę, 2 czerwca, na stadionie sportowym we Wręczycy Wielkiej odbyły się 44 gminne Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.

W klasyfikacji końcowej, wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna wystawiona przez jednostkę OSP Grodzisko, drugie miejsce przypadło drużynie OSP Truskolasy a trzecie OSP Wręczyca Wielka.

W kategorii drużyn chłopięcych, pierwsze miejsce zajęła drużyna z Truskolasów, drużyna reprezentująca OSP Wręczyca Wielka zajęła drugie miejsce, a trzecie OSP Długi Kąt.

Składając gratulacje wszystkim uczestniczącym w zawodach, młodym strażakom oraz ich opiekunom, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Prezes Zarządu Powiatowego i Członek Zarządu Głównego Związku OSP RP, podkreślił rolę jaką w wychowaniu nowych pokoleń strażaków-ochotników, ludzi zaangażowanych społecznie spełniają lokalne jednostki OSP.

Opis obrazka