Gala finałowa XV Powiatowych Konfrontacji Teatralnych we Wręczycy Wielkiej

26 Listopad 2018

Konfrontacje organizowane przez GOK  Wręczyca Wielka, z finansowym wsparciem m.in. samorządu Powiatu Kłobuckiego, zgromadziły w bieżącym roku, 20 grup teatralnych reprezentujących przedszkola i szkoły z prawie wszystkich gmin naszego powiatu. Spektakle, przygotowane przez uczestniczące grupy teatralne, zostały zaprezentowane na scenie GOK, w dniach 20-21 listopada, a na zakończenie przeglądu, jury konfrontacji, opublikowało oficjalny protokół, który zamieszczamy w załączeniu. Nagrody i dyplomy na gali finałowej wręczali m.in. Henryk Kiepura Starosta Kłobucki, Zdzisława Kall Wicestarosta, Aneta Kiepura Radna Rady Powiatu, Tomasz Osiński Wójt Gminy Wręczyca Wielka oraz Marek Prubant Przewodniczący Rady Gminy Wręczyca Wielka.

Gala zakończyła się prezentacją zespołów artystycznych działających we wręczyckim GOK.

Gala finałowa XV Powiatowych Konfrontacji Teatralnych we Wręczycy Wielkiej

27 listopad 2018 33 zdjęć
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz