ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Jubileuszowy Bieg Krzepkich otrzymał wsparciem Starostwa

27 Marzec 2024

Starosta Powiatu Kłobuckiego Zdzisława Kall wraz z Wicestarostą Anetą Kiepurą podpisały w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku, umowę na dofinansowanie wydarzenia sportowego promującego Gminę Krzepice oraz Powiat Kłobucki na terenie całej Polski.

Tegoroczny, jubileuszowy, XXX Ogólnopolski Bieg Krzepkich to zawody biegowe przeprowadzane w 12 kategoriach wiekowych, dziecięcych, młodzieżowych oraz seniorów.

Miejsko Gminny Klub Sportowy ,,Liswarta’’ Krzepice stawia na rozwój zainteresowań sportem, nakłania do prowadzenia zdrowego stylu życia i zwiększenia aktywności fizycznej wśród każdej grupy wiekowej.

W imieniu Klubu Liswarta Krzepice umowę podpisał Prezes Adam Łukasik.

Jubileuszowy Bieg Krzepkich otrzymał wsparciem Starostwa

27 marzec 2024 2 zdjęć