do góry
ikonaCud zjednoczenia - Bitwa WarszawskaikonaZagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

19 Październik 2020
kategoria:
Aktualności

W dniu 16 października br. odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego przedstawiciele Zarządu Powiatu Kłobuckiego – Wicestarosta Pani Zdzisława Kall oraz Członek Zarządu Pan Maciej Biernacki wręczyli Nagrody Starosty dla dyrektorów i nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrodę Starosty Kłobuckiego za szczególne osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze otrzymali dyrektorzy: Anna Nowicka - Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku, Małgorzata Galle – Michałowska - Zespół Szkół Nr 2 w Kłobucku, Katarzyna Ściebura - Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku, Grzegorz Mastalerz - Zespół Szkół w Krzepicach,  Małgorzata Orzeł - Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kłobucku oraz nauczyciele: Pani Anna Kasprzak, Pan Mirosław Cebula - Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku, Pan Michał Kowalik - Zespół Szkół Nr 2 w Kłobucku, Pani Agnieszka Sroka-Adamus, Pan Bartłomiej Saran - Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku, Pani Jolanta Drab - Zespół Szkół w Krzepicach, Pani Iwona Nadaj, Pan Sławomir Stefański - Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kłobucku.

Dodatkowo wręczone zostały listy gratulacyjne dla Pana Jacka Rudzkiego z Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku, który jest tegorocznym laureatem Nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty, dla Pana Marka Nogaja z Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku oraz Pani Iwony Kłobusińskiej - uhonorowanych  Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

W przemówieniu z okazji spotkania i święta środowisk nauczycielskich przedstawiciele Zarządu Powiatu Kłobuckiego życzyli wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pedagogom i Wychowawcom twórczych pomysłów, skuteczności w działaniu, oraz wszystkiego, co daje poczucie satysfakcji z pracy zawodowej. Podziękowano za siłę, energię i wytrwałość w pokonywaniu codziennych trudności, za wielkie zaangażowanie w efektywny proces kształcenia dzieci i młodzieży. Złożono życzenia wielu sukcesów i zadowolenia z pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności i szczęścia w życiu osobistym.