ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Dotacja Powiatu Kłobuckiego dla projektu na rzecz dzieci ze specjalnymi potrzebami

18 Maj 2022

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali umowę o dotacji finansowej, ze środków samorządu powiatowego, dla stowarzyszenia "Mila i Przyjaciele".

Środki zostaną przeznaczone na projekt zgodny z zakresem działania Stowarzyszenia, które zajmuje się różnymi formami wspomagania rozwoju dzieci niepełnosprawnych i autystycznych oraz ich rodzin. Cele swe realizuje poprzez prowadzenie Punktu Terapeutyczno-Przedszkolnego i Centrum Terapii, a także poprzez organizowanie warsztatów dla rodziców i nauczycieli.

W imieniu Stowarzyszenie „Mila i Przyjaciele” umowę podpisały: Prezes Malwina Chalińska i Wiceprezes Magdalena Politowska.