ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Likwidacja barier architektonicznych w budynkach użyteczności publicznej w Powiecie Kłobuckim

14 Styczeń 2015

W grudniu 2014 roku na terenie Powiatu Kłobuckiego zostały wykonane trzy inwestycje w budynkach użyteczności publicznej w zakresie likwidacji barier architektonicznych, tj.:

• wybudowanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych wraz z miejscem parkingowym, dojazdem oraz dojściem przy Ośrodku Zdrowia w Lipiu,
  • wybudowanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych wraz z miejscem parkingowym, dojazdem oraz dojściem przy Ośrodku Zdrowia w Parzymiechach,
  • zakup i montaż platformy schodowej w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Krzepicach.

Inwestycje te zostały dofinansowane ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami II”, pozyskanych przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Koszt wszystkich inwestycji to 166.808,50 zł, w tym kwota dofinansowania 56.312,58 zł.