ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje lokalu w Kłobucku

08 Wrzesień 2020

Śląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do złożenia oferty na najem lokalu biurowego na potrzeby Biura Powiatowego ARiMR w Kłobucku o powierzchni netto ok. 580 m2 (w tym ok. 180 m2 powierzchni archiwalnej) wraz z min. 30 miejscami parkingowymi, położonego w granicach administracyjnych miasta Kłobuck, w istniejącym budynku wolnostojącym lub kompleksie istniejących budynków.

Szczegółowe informacje, warunki dotyczące lokalu i procedury składania ofert dostępne są na stronie internetowej www.arimr.gov.pl, w zakładce Przetargi (OR12 – Śląski) oraz w siedzibie Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Częstochowie przy ul. Sobieskiego 7.

Informacja telefoniczna udzielana jest pod numerem 34 378 28 00.

Tekst publikujemy na prośbę Biura Powiatowego ARiMR w Kłobucku.