100 lat jednostki OSP w Białej

10 Czerwiec 2019

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura uczestniczył w minioną niedzielę 10 czerwca, w uroczystych obchodach 100 rocznicy powstania jednostki OSP w Białej. Dziękując świętującym rocznicę strażakom, reprezentującym kilka pokoleń ochotników, Starosta przekazał na ręce Andrzeja Kałuży prezesa jednostki w Białej w imieniu samorządu powiatowego, sprzęt strażacki ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

W obchodach uczestniczyli także m.in.: Wiceprezesi Zarządu Powiatowego Związku OSP RP w Kłobucku druhowie Marek Trocha i Dariusz Pilśniak, Sekretarz Powiatowego Zarządu Związku OSP RP Radna Rady Powiatu Kłobuckiego Aneta Kiepura oraz Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.