ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

100 lat Najwyższej Izby Kontroli - uroczystość jubileuszowa w Koszęcinie

27 Maj 2019

Na zaproszenie prezesa Najwyższej Izby Kontroli, w dniu 24 maja br. Wicestarosta Kłobucki - Zdzisława Kall, reprezentowała Powiat  Kłobucki, na uroczystości uczczenia jubileuszu 100 rocznicy powołania NIK.

W imieniu Starosty Kłobuckiego i samorządu powiatowego , Wicestarosta złożyła na ręce Prezesa NIK gratulacje, podziękowania i życzenia wraz z pamiątkową tabliczką.

Obchody jubileuszu, z licznym udziałem zaproszonych gości w tym m.in. samorządowców parlamentarzystów i polityków, odbyły się  w siedzibie  Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie.  Uroczystość uświetnił występ zespołu „Śląsk”, dodając splendoru rocznicowym uroczystościom oraz dostarczając  uczestnikom obchodów niezapomnianych wrażeń.