ikonaCud zjednoczenia - Bitwa WarszawskaikonaZagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Starostwo Powiatowe Aktualne rozkłady jazdy autobusów publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej Powiatu Kłobuckiego

Informujemy, że z dniem 26 października 2020 r. zostały zawieszone przewozy autobusowe użyteczności publicznej na liniach:

• JANIKI – KŁOBUCK
  • RĘBIELICE KRÓLEWSKIE – KRZEPICE
  • PRASZCZYKI - KRZEPICE

Od dnia 2 listopada 2020 roku zostały zawieszone przewozy autobusowe użyteczności publicznej na liniach:

• PRZYSTAJŃ – KŁOBUCK
  • JULIANÓW - KŁOBUCK

Powyższe wynika z obostrzeń nałożonych na powiaty będące w strefie „czerwonej”.

O wszelkich zmianach w tym zakresie będą Państwo informowani na bieżąco.

Informacja dotycząca linii komunikacyjnych użyteczności publicznej w obrębie powiatu kłobuckiego, na które Powiat Kłobucki zawarł umowy z:

- Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Częstochowa w Częstochowie w likwidacji:

- Panem Kazimierzem Wystalskim, Zakład Usługowy „TEST-PAKT”:

Rozkłady jazdy ważne są od dnia 19.10.2020 r. – do dnia 30.06.2021 r., autobusy kursują od poniedziałku do piątku oprócz świąt (tylko w dni nauki szkolnej).