Strona główna Starostwo Powiatowe Aktualne rozkłady jazdy autobusów publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej Powiatu Kłobuckiego

Linie komunikacyjne użyteczności publicznej na terenie powiatu kłobuckiego, na które Powiat Kłobucki zawarł umowy z niżej wymienionymi przewoźnikami.

- Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Częstochowa w Częstochowie Spółka Akcyjna, ul. Krasińskiego 14/24, 42-200 Częstochowa na linii:

- Panem Kazimierzem Wystalskim, ZAKŁAD USŁUGOWY „TEST – PAKT” z siedzibą w Przystajni, ul. Leśna 17, 42-141 Przystajń, na linii:

- Panem Pawłem Leśnikowskim,  ITER – TRANS Paweł Leśnikowski z siedzibą w Ostrowach nad Okszą, ul. Kasztanowa 37, 42-122 Ostrowy nad Okszą, na linii:

Rozkłady jazdy ważne są od dnia 01.09.2021 r – do dnia 31.12.2021 r., autobusy kursują od poniedziałku do piątku oprócz świąt (tylko w dni nauki szkolnej).