ikona Hala Sportowa Powiatu Kłobuckiego w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku została otwarta 7 grudnia 2022 r.ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim

Zaproszenie na konferencję "Program Klub"

24 Styczeń 2023

W pierwszym kwartale 2023 roku Zarząd Województwa Śląskiego planuje ogłosić otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury fizycznej „Program Klub”.

W imieniu Pana Marszałka Jakuba Chełstowskiego mam zaszczyt zaprosić przedstawicieli wszystkich klubów sportowych Powiatu Kłobuckiego na konferencję szkoleniową dotyczącą prawidłowego składania ofert we wspomnianym programie.

Konferencja szkoleniowa dotycząca „Programu Klub” odbędzie się 6 lutego 2023 roku o godz. 10:00 w sali konferencyjnej na Stadionie Śląskim przy ul. Katowickiej 10 w Chorzowie. Zgłoszenia udziału w konferencji szkoleniowej należy przesyłać do piątku 27 stycznia na adres e-mail:   W treści wiadomości prosimy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, nazwę klubu sportowego, który Państwo reprezentują oraz adres e-mail. Przewidywana liczba uczestników szkolenia szacowana jest na około 50 osób.

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Starosta Kłobucki