ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Remont mostów w Powiecie Kłobuckim

04 Październik 2019

W bieżącym tygodniu, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku podpisano  umowę na wykonanie dokumentacji projektowej, do remontu mostów w Praszczykach i w Krzepicach. W ten sposób służby samorządu powiatowego uruchomiły procedurę zmierzającą do realizacji nowej inwestycji, poprawiającej stan infrastruktury drogowej w powiecie.

Kontrakt o wartości ponad 18 450 zł z firmą: Paweł Jodaniewski, Usługi Projektowe: Budownictwo, Drogownictwo, Instalacje z Łęczycy, podpisali Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall.

Remont mostów w Powiecie Kłobuckim

4 październik 2019 2 zdjęć