Konsultacje projektu rozkładu godzin pracy aptek na 2019 rok

11 Październik 2018

Zarząd Powiatu Kłobuckiego zaprasza do udziału w konsultacjach dotyczących projektu uchwały Rady Powiatu Kłobuckiego pn.: Uchwała Rady Powiatu Kłobuckiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Kłobuckiego w 2019 roku.

Konsultacje inicjowane są przez Zarząd Powiatu zgodnie z uchwałą Nr 1011/2018 Zarządu Powiatu Kłobuckiego z dnia 11 października 2018 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu kłobuckiego.

Uwagi i opinie, zaprezentowane w trakcie konsultacji, uwzględniane będą przy podejmowaniu ostatecznej decyzji, ale nie będą wiążące dla Zarządu Powiatu.

Uwagi proszę kierować na adres Starostwa Powiatowego w Kłobucku, Rynek im. Jana Pawła II 13, 42-100 Kłobuck lub drogą elektroniczną na adres: z dopiskiem:
Konsultacje projektu uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Kłobuckiego w 2019 roku.

Termin rozpoczęcia konsultacji ustala się na dzień 11 października 2018 roku.
Zakończenie konsultacji nastąpi w dniu 17 października 2018 roku.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wicestarosta Kłobucki.

Informacje z przebiegu konsultacji podane zostaną do publicznej wiadomości: na stronie internetowej, w Biuletynie Informacji Publicznej i tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Kłobucku.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Formularz zgłaszania uwag i wniosków - w sprawie rozkładu godzin pracy aptek.doc 18-10-11 15:13 32.5KB pobierz plik: Formularz zgłaszania uwag i wniosków - w sprawie rozkładu godzin pracy aptek.doc
pdf Uchwała Zarządu w sprawie konsultacji do projektu uchwały Rady Powiatu dotycząca rozkładu godzin pracy aptek na 2019 rok.pdf 18-10-11 15:13 2.49MB pobierz plik: Uchwała Zarządu w sprawie konsultacji do projektu uchwały Rady Powiatu dotycząca rozkładu godzin pracy aptek na 2019 rok.pdf