XIII Sesja Rady Powiatu w Kłobucku - 17 lutego 2015 roku

10 Luty 2016

W dniu 17 lutego 2016 roku o godz. 1100 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku przy ul. 11-go Listopada 6 odbędzie się XIII Sesja Rady Powiatu w Kłobucku z proponowanym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności Sesji.
3. Przyjęcie proponowanego porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z XII Sesji Rady Powiatu w Kłobucku.
5. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
6. Informacja Starosty z działalności Zarządu z okresu między sesjami.
7. Interpelacje i zapytania radnych.
8. Informacja o pismach skierowanych do Rady Powiatu i Przewodniczącego Rady Powiatu.
9. Informacja Przewodniczących Komisji o wnioskach podjętych przez Komisje w okresie między sesjami.
10. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Kłobuckiego za 2015 rok.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Kłobuckiego na 2016 rok.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Kłobuckiego na lata 2016-2027.
13. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość stawek i szczegółowe warunki przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz wysokość i warunki wypłacania nagród nauczycielom zatrudnionym w szkołach prowadzonych przez Powiat Kłobucki.
14. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień dla sportowców i trenerów za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.
15. Podjęcie uchwały w sprawie wezwania skierowanego przez Pana Henryka Września prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą EDU RES Henryk Wrzesień z siedzibą w Bielsku-Białej do usunięcia naruszenia prawa.
16. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
17. Wnioski i zapytania mieszkańców (około godz. 1130).
18. Wnioski i oświadczenia Radnych.
19. Zakończenie XIII Sesji Rady Powiatu.