Tradycje Wielkanocne 2017

22 Marzec 2017

W dniu 1 kwietnia 2017 roku (sobota) w  Hali Sportowej Zespołu Szkół w Przystajni, odbędzie się VI Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych. Początek godz. 15.00.

Stoły wielkanocne przygotowane będą przez gminy wchodzące w skład powiatu kłobuckiego, jak również szkoły ponadgimnazjalne, dla których Powiat jest organem prowadzącym.

W części artystycznej zaprezentują się uczniowie Zespołu Szkół w Przystajni, Zespół Śpiewaczy "Lawenda", Zespół Śpiewaczy "Koniczynki" oraz Orkiestra Dęta GOKSiR Przystajń.

Wśród imprez towarzyszących znajdą się wystawy rękodzieła ludowego i artystycznego, z możliwością zakupienia pięknych akcesoriów świątecznych wykonywanych przez twórców ludowych.

Organizatorami VI Powiatowej Prezentacji Tradycji Wielkanocnych są: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Gmina Przystajń oraz Rada Powiatowa Kół Gospodyń Wiejskich.