ikonaStarostwo Powiatowe w Kłobucku prowadzi akcję gromadzenia darów dla poszkodowanych przez nawałnice na Pomorzu. Potrzebne są artykuły spożywcze o co najmniej kilkudniowym terminie spożycia, art. codziennego użytku. Więcej informacji udziela Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku, nr tel. 34 317 36 34

Starosta na jubileuszu Koła Gospodyń Wiejskich z Łobodna

24 Lipiec 2017

Panie z Łobodna zorganizowały w sobotę 22 lipca uroczyste obchody jubileuszu swego Koła Gospodyń Wiejskich.

Podczas spotkania, w sali remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobodnie była okazja do wspólnego zapoznania się z kilkoma tomami  kronik koła, do  wspomnień oraz do refleksji nad minionymi i aktualnymi czasami. Zaproszeni goście reprezentujący lokalne samorządy oraz organizacje społeczne, złożyli na ręce Anny Ściebury Przewodniczącej koła, podziękowania, listy gratulacyjne oraz okolicznościowe prezenty. Powiat Kłobucki reprezentował Starosta Kłobucki Henryk Kiepura.