Rowery dla dzieci z Placówki opiekuńczo-wychowawczej w Krzepicach

13 Styczeń 2016

12 stycznia br. miało miejsce symboliczne przekazanie rowerów wychowankom Placówki opiekuńczo-wychowawczej w Krzepicach.

Wicestarosta Powiatu Kłobuckiego - Maciej Biernacki, w imieniu Powiatu przekazał rowery wychowankom Placówki w Krzepicach. Rowery te zakupione zostały ze środków budżetowych Powiatu Kłobuckiego i są przeznaczone do użytku podopiecznym Placówki.
Na spotkaniu w Krzepicach obecni byli również - koordynator Placówki opiekuńczo-wychowawczej w Krzepicach Pan Marcin Kurek, Dyrektor Domu Dziecka w Kłobucku Pani Żaneta Sikora oraz zastępca Dyrektora Domu Dziecka pan Mariusz Pyrkosz.
Placówka opiekuńczo-wychowawcza w Krzepicach działa od 1 września 2014 roku i mieszka tam 14 podopiecznych.

Przekazanie rowerów wychowankom Placówki opiekuńczo-wychowawczej w Krzepicach