ikonaStarostwo Powiatowe w Kłobucku prowadzi akcję gromadzenia darów dla poszkodowanych przez nawałnice na Pomorzu. Potrzebne są artykuły spożywcze o co najmniej kilkudniowym terminie spożycia, art. codziennego użytku. Więcej informacji udziela Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku, nr tel. 34 317 36 34

Przebudowa drogi powiatowej relacji Mokra - Zawady

19 Lipiec 2017

Zbliża się zakończenie inwestycji powiatowej: przebudowa drogi Mokra-Zawady.

Zrealizowane zadanie podniesie standard i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi. W dniu 18 lipca, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura wraz z Dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg Andrzejem Kucharczykiem dokonali przeglądu stanu zaawansowania prac.

Koszt inwestycji to ok.2,5 mln zł. Środki finansowe na to zadanie Starostwo Powiatowe pozyskało od Wojewody Śląskiego a udział finansowy zadeklarowały gminy Miedźno i Popów.