Powiat oddaje kolejną inwestycję

25 Sierpień 2017

W piątek 25 sierpnia dokonano odbioru końcowego  dla zadania pn. „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2041S relacji Hutka-Kłobuck, gm. Wręczyca Wielka i gm. Kłobuck”.

W odbiorze uczestniczył Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Wicestarosta Maciej Biernacki oraz Członek Zarządu Krzysztof Nowak. To kolejna inwestycja, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wartość zadania opiewa na kwotę 2.147.305 zł, a środki na nie Starostwo Powiatowe pozyskało z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz gmin Wręczyca Wielka i Kłobuck.

Dziękujemy wszystkim za współpracę przy realizacji tego zadania, a użytkownikom drogi życzymy bezpiecznej jazdy.