ikonaStarostwo Powiatowe w Kłobucku prowadzi akcję gromadzenia darów dla poszkodowanych przez nawałnice na Pomorzu. Potrzebne są artykuły spożywcze o co najmniej kilkudniowym terminie spożycia, art. codziennego użytku. Więcej informacji udziela Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku, nr tel. 34 317 36 34

Powiat Kłobucki dla uczniów i absolwentów szkół średnich

01 Sierpień 2017

W siedzibie Starostwa powiatowego, w dniu 31 lipca 2017 roku, z firmą AWANS Ośrodek Usług Oświatowych Dorota Nowojska z Częstochowy, została podpisana umowa na organizacje i realizację staży na rzecz uczestników projektu pn.: „Wykwalifikowany absolwent czyli powiększenia potencjału edukacyjnego Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku”.  Wartość umowy podpisanej ze strony wykonawcy przez właścicielkę firmy, wynosi 135 000 zł. Ze strony Powiatu Kłobuckiego umowę podpisywali Henryk Kiepura Starosta Kłobucki oraz Maciej Biernacki Wicestarosta.