ikonaStarostwo Powiatowe w Kłobucku prowadzi akcję gromadzenia darów dla poszkodowanych przez nawałnice na Pomorzu. Potrzebne są artykuły spożywcze o co najmniej kilkudniowym terminie spożycia, art. codziennego użytku. Więcej informacji udziela Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku, nr tel. 34 317 36 34

Oddano inwestycję za 2 mln zł

15 Marzec 2017

15 marca, w Szpitalu Rejonowym w Kłobucku oficjalnie oddano do użytku nową Izbę Przyjęć.  Całkowita wartość inwestycji zrealizowanej przez Zespół Opieki Zdrowotnej to ponad 2 mln zł.

W uroczystym otwarciu, którego gospodarzami byli dyrektor kłobuckiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Joanna Maruszczyk oraz Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Maciej Biernacki, wzięli udział m.in. parlamentarzyści z naszego regionu, przedstawiciele Śląskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia z Katowic, Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Pilśniak, Członkowie Zarządu Powiatu Józef Borecki, Tomasz Majchrowski i Krzysztof Nowak, radni powiatowi oraz dyrektorzy szpitali z innych miast.

Nowy i nowoczesny obiekt podwyższy komfort obsługi pacjentów kłobuckiego szpitala. Podniesie także jakość i standard placówki, dostosowując ją do wysokich wymogów stawianych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.