ikonaStarostwo Powiatowe w Kłobucku prowadzi akcję gromadzenia darów dla poszkodowanych przez nawałnice na Pomorzu. Potrzebne są artykuły spożywcze o co najmniej kilkudniowym terminie spożycia, art. codziennego użytku. Więcej informacji udziela Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku, nr tel. 34 317 36 34

Obchody Dnia Kobiet w powiecie

07 Marzec 2017

W sobotę  4 marca, w sali ZPO Maskpol w Konieczkach, Powiatowa Rada Kół Gospodyń Wiejskich w Kłobucku, zorganizowała tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu z okolicznościowym programem artystycznym, uczestniczyły Panie ze wszystkich gmin z naszego powiatu. Podczas biesiady, każda z Pań została obdarowana kwiatami przez przedstawicieli samorządów. W imieniu męskiej części samorządu powiatowego życzenia złożył Starosta Kłobucki – Henryk Kiepura.