ikonaStarostwo Powiatowe w Kłobucku prowadzi akcję gromadzenia darów dla poszkodowanych przez nawałnice na Pomorzu. Potrzebne są artykuły spożywcze o co najmniej kilkudniowym terminie spożycia, art. codziennego użytku. Więcej informacji udziela Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku, nr tel. 34 317 36 34

Mieszkańcy naszego powiatu na targach EKOTECH w Kielcach

03 Marzec 2017

W środę 1 marca Starostwo w Kłobucku zorganizowało wyjazd grupy mieszkańców naszego Powiatu na trwające w Kielcach Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami.

W wyjeździe wzięło udział kilkadziesiąt zainteresowanych osób,  ze wszystkich gmin naszego Powiatu. Podczas XVIII edycji tej imprezy wystawienniczej, adresowanej m.in. do samorządów, uczestnicy mogli w kieleckiej hali targowej, zapoznać się z aktualną ofertą urządzeń technicznych a także mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach, wykładach, konferencjach i warsztatach obejmujących tematykę gospodarki odpadami, innowacyjnych i przyjaznych środowisku technologii produkcji energii oraz innych działań i przedsięwzięć  z zakresu ochrony środowiska.