do góry
ikonaStarostwo Powiatowe w Kłobucku prowadzi akcję gromadzenia darów dla poszkodowanych przez nawałnice na Pomorzu. Potrzebne są artykuły spożywcze o co najmniej kilkudniowym terminie spożycia, art. codziennego użytku. Więcej informacji udziela Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku, nr tel. 34 317 36 34
Strona główna Aktualności

Komendant Ośrodka w Kulach odchodzi na emeryturę

02 Marzec 2017
kategoria:
Aktualności

W poniedziałek, 27 lutego, w Ośrodku Szkolenia Służb Więziennych w Kulach uroczyście pożegnano odchodzącego na emeryturę, dotychczasowego komendanta szkoły  ppłk. Jerzego Cyrulika.

Podziękowania za owocną i wzorową współprace z samorządem powiatowym w imieniu własnym, samorządowców oraz mieszkańców powiatu złożył mu Starosta Kłobucki Henryk Kiepura.

Ppłk J.Cyrulik pełnił funkcję komendanta szkoły przez ostatnie sześć lat. OSSW Kule pod jego dowództwem stał się znaczącą instytucją w naszym regionie oraz ważnym ośrodkiem promocji powiatu i jego walorów. To również dzięki niemu, doskonale zorganizowana szkoła,  przez którą co roku przewijają się setki szkolących się funkcjonariuszy oraz z wzorcowo utrzymaną bazą materialną, dobrze świadczy o powiecie i jego mieszkańcach, z których rekrutuje się większość załogi ośrodka.  

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Podziękowanie od J.Cyrulika.pdf 17-03-06 14:47 141.42KB pobierz plik: Podziękowanie od J.Cyrulika.pdf