ikonaStarostwo Powiatowe w Kłobucku prowadzi akcję gromadzenia darów dla poszkodowanych przez nawałnice na Pomorzu. Potrzebne są artykuły spożywcze o co najmniej kilkudniowym terminie spożycia, art. codziennego użytku. Więcej informacji udziela Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku, nr tel. 34 317 36 34

Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie odchodzi na emeryturę

28 Lipiec 2017

W dniu 27 lipca odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Kłobuckiego obecnej kadencji. W jego trakcie, Zarząd Powiatu uroczyście podziękował za współpracę, odchodzącej  na emeryturę Pani Wiesławie Desperak,  kierującej przez wiele lat Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kłobucku. W imieniu samorządu powiatowego oraz własnym, uczestniczący w obradach:  Henryk Kiepura Starosta Kłobucki oraz Józef Borecki i Tomasz Majchrowski Członkowie Zarządu, wręczyli W.Desperak wiązankę kwiatów oraz pamiątkową tabliczkę z podziękowaniami za jej pracę.